Truhlářství Spáčil  Dřevo nám voní   

Úvod » HOUPACÍ KONÍK » Houpací koník grošák

Houpací koník grošák

Každá hračka vypráví příběh.

Malý Bertík měl doma koníka Grošáka. Už spolu byli na spoustě výletů. Na cestách dalekých, ale i krátkých. A všechny se jim oběma moc líbily. Ale tenhle bude o mnoho lepší. Bertíka totiž napadlo, že pojede k moři. Aby koníka nohy nebolely, protože je to přeci jen hodně daleko, budou dělat spoustu přestávek. Do batůžku vzal šálu, protože na cestě by mohlo foukat, nějaké rohlíky a nasedl na Grošáka. „Hyje, koníčku,” vybídl ho a vyrazili na cestu. Najednou měl pocit, že kůň zpomaluje. „Že ty máš hlad?” zeptal se ho, „tak dobře. Uděláme přestávku. Ty si v potůčku můžeš dát vodu a napást se na louce travičky. Já si vezmu rohlík.”  Po chvíli na něj zase nasedl a pokračovali v cestě.   Takhle se to ještě opakovalo několikrát, až dojeli k moři. „Jů, moře! Půjdeme se oba po té cestě vykoupat, ano?” zvolalchlapeček.
Chvíli se koupali a už byl čas na návrat. Dojeli zpátky právě včas, protože v tu chvíli se ozval maminčin hlas: „Bertíku, večeře.”

Řadit podle 
Výrobce 

Koník má tělo z kvalitního tvrdého dřeva, ručně malovaného zdravotně nezávadnými barvami. Tvarovaný sedák, hřívu a ocas z příjemné syntetické příze. Vydat se s ním na daleké či blízké cesty mohou všechny malé děti. Náš zdatný oř unese zátěž do 50 kg. Rozměry 700 x 610 x 250 mm.  
Cena 1 320 Kč

Houpací koník grošák

OTU3ZD