Polikarpova stavebnice

Nabídněte dětem kvádr, krychli, trojhran, půlválec a válec – duté tvary s otvory pro provlékání různě dlouhých tyčí. Malí stavitelé z jednotlivých dřevěných dílů Polikarpovy stavebnice brzy vykouzlí nejrůznější objekty dle své fantazie.

Hrady, vozítka, lodě a mnoho dalšího mohou děti nejen postavit, ale také otestovat jejich pevnost a stabilitu, ba dokonce se v nich vozit. Sára, Filip a Max jsou skvělými společníky do všech míst s malými dětmi.

Jedná se o různě rozsáhlé stabilní a omyvatelné dřevěné stavebnice s bezpečnostními certifikáty. Jakmile děti využijí svou kreativitu a procvičí šikovné prsty, můžete z dílů sestavit třeba prolézačku nebo opičí dráhu a dopřát jim i trochu pohybu. Děti také milují skluzavku. Smích, radost z pohybu a soustředění při stavbě z Polikarpovy stavebnice provází malé i větší děti až do dvanácti let.

Novinkou je využití jednotlivých dílů stavebnice k sestavení důvtipného nábytkového systému, který slouží k odkládání a pověšení oblečení, hraček či knih, a zároveň k uskladnění stavebnice. Vše je tak jednoduché!

Můžete si koupit malou stavebnici (Sára), větší (Filip) nebo největší (Max), skluzavku, chytrý závěsný systém, veselé sedáky, nebo si stavebnici sestavte sami.

1

vyr 1SARA
ZDARMAZDARMA
21 112 Kč

Sestava Polikarpovy stavebnice Sára má 50 dílů. Spojte jednotlivé geometrické tvary a vytvořte vozík, auto nebo třeba obchod. Postavte kulisy a hrajte s dětmi divadlo....

Kód: 157
vyr 2FILIP
ZDARMAZDARMA
31 998 Kč

Sestava Filip Polikarpovy konstrukční stavebnice má 70 dílů. Nechte děti spojovat jednotlivé tvary do prostorových sestav a vytvořit dílka podle jejich fantazie. Loď,...

Kód: 160
vyr 3MAX
ZDARMAZDARMA
47 373 Kč

Sestava Polikarpovy konstrukční stavebnice MAX má 100 dílů. 4x kvádr, 4x krychle, 2x, trojhran, 2x válec, 2x půlválec, 10 x kolo, 4x tyč 2m, 4x tyč 1,5 m, 4x tyč 1m, 4x tyč 0,5...

Kód: 163
3 položek celkem
Zpět do obchodu