Truhlářství Spáčil  Dřevo nám voní   

Úvod » LEHÁTKA SKLÁDACÍ

LEHÁTKA SKLÁDACÍ

Místo, kam se děti schoulí, když potřebují chvíli spánku, by mělo být příjemné a pohodové. Naše lehátka jsou nejen bytelná, ale

i příjemná na ležení. Zároveň jsou velmi praktická. Mají nízkou hmotnost a sklápěcí nožky k jednoduchému složení a

uskladnění. Povrchová tkanina je nepromokavá. Pohodlné klasické dřevěné lehátko s čalouněním je příjemným místem

pro chvíle klidu, kde si hezky odpočinou všechny děti včetně těch neposedných. A po osvěžujícím spánku je zase místo pro hru.

Do mateřských škol a dětských center.

 

 

 

Řadit podle 
Výrobce 

Lehátko dětské 1 200 x 550 mm
skládací s nepromokavým potahem
Klasické dřevěné lehátko k příjemnému odpočinku. Potah nepropustí vlhkost, ale zároveň je příjemný na dotyk.  Lehátka jsou nejen pevná, ale i pohodlná a praktická, oceníte i nízkou hmotnost při skládání. Využijí mateřské školy a dětská centra. Rozměry: 1 200 x 550 mm, výška 270 mm (je možné vyrobit na vámi požadovaný rozměr). Sklápěcí nožky k praktickému složení a uskladnění. Nepromokavá
Cena 1 995 Kč

Lehátko dětské 1 200 x 550 mm


Lehátko dětské 1300 x 550 mm
skládací s nepromokavým potahem
Na klasickém dřevěném lehátku s nepromokavým čalouněným potahem se bude krásně odpočívat všem klukům i holčičkám. Jsou nejen pevná, ale i pohodlná a praktická. Využijí mateřské školy a dětská centra. Rozměry: 1300 x 550 mm, výška 270 mm (je možné vyrobit na vámi požadovaný rozměr). Sklápěcí nožky k praktickému složení a uskladnění. Nepromokavá potahová látka na dotyk příjemná. Nízká hmotnost:
Cena 2 105 Kč

Lehátko dětské 1300 x 550 mm


Lehátko dětské 1350 x 550 mm
skládací s nepromokavým potahem
Na klasickém dřevěném lehátku s nepromokavým čalouněným potahem se bude krásně odpočívat všem klukům i holčičkám. Jsou nejen pevná, ale i pohodlná a praktická. Využijí mateřské školy a dětská centra. Rozměry: 1350 x 550 mm, výška 270 mm (je možné vyrobit na vámi požadovaný rozměr). Sklápěcí nožky k praktickému složení a uskladnění. Nepromokavá potahová látka na dotyk příjemná. Nízká hmotnost:
Cena 2 120 Kč

Lehátko dětské 1350 x 550 mm

YmU4OTJ