Truhlářství Spáčil  Dřevo nám voní   

Úvod » HOUPACÍ KONÍK » Houpací koník hnědák

Houpací koník hnědák

Malý koník vypráví příběh.

Byla jednou jedna holčička Evelýnka. A ta měla doma koníka Hnědáka. Spolu velmi rádi jezdili na závody. Jen tak pro radost.
„Tentokrát ale určitě vyhrajeme,” prohlásila holčička. Učesala koníkovi hřívu i ocas, vyhřebelcovala mu hřbet. Potom na něj nasedla a rozhlížela se po okolí, aby zkontrolovala ostatní závodníky. Že jich tam ale bylo! Její Hnědáček už byl nedočkavý a těšil se, až budou moci vyrazit.
„Připravit se, pozor, start!” ozvalo se z mikrofonu. Evelýnka pobídla koníka a s jazýčkem vystrčeným mezi zoubky se hnala kupředu. Cíl byl nedaleko.
„Rychle, Hnědáčku, rychle,” volala holčička. Nakonec sice nezvítězili, ale závod se jim i tak moc líbil, protože se pěkně proběhli a užili si spoustu legrace. A navíc. Důležité přece není zvítězit, ale zúčastnit se.

Řadit podle 
Výrobce 

Koník má tělo z kvalitního tvrdého dřeva, ručně malovaného zdravotně nezávadnými barvami. Tvarovaný sedák, hřívu a ocas z příjemné syntetické příze. Zdolávat s ním ty nejzajímavější cesty mohou všechny malé děti. Náš zdatný oř unese zátěž do 50 kg. Rozměry: 700 x 610 x 250 mm.  
Cena 1 938 Kč

Houpací koník hnědák

Mjg0NmM4N